Klientai

Verslo centro klientai

Verslo centre įsikūrusios modernios ir inovatyvios įmonės – tai puiki kaimynystė Jūsų verslui.

 • Hella Lithuania

  Viena didžiausių technologijų  ir elektronikos komponentų gamybos bendrovė pasaulyje.

  “Verslo centrą “Inovacijų 3“ pasirinkome dėl patogios lokacijos, palankių nuomos sąlygų. O moderniai įrengtos patalpos puikiai atitinka UAB „Hella Lithuania“ darbuotojų poreikius.”

 • UPS įgaliotas atstovas Lietuvoje, UAB “Skubios Siuntos”

  Paketų pristatymo, transportavimo bei logistikos paslaugų teikėja.

  “Puiki verslo centro geografinė padėtis, leidžia patogiai pasiekti, bet kurią Kauno miesto vietą. Modernus interjeras ir komforto sistemos sukuria produktyvią ir patogią darbo aplinką.”

 • Kauno LEZ, laisvoji ekonominė zona

  Sparčiai besivystanti pramoninės plėtros teritorija, kurioje sukurtos išskirtinės sąlygos verslui.

  “Džiaugiamės pirmuoju verslo centru Kauno LEZ teritorijoje. Tai modernus bei šiuolaikiškas pastatas esantis arčiausiai kelio Kaunas-Karmėlava (A6), tad jis yra tarsi Kauno LEZ reprezentacinis veidas. Pro 7 aukšte esančio biuro langus, atsiveria nuostabus teritorijos vaizdas, tad galime realiu laiku stebėti Kauno LEZ teritorijos progresą“.

 • UAB Voltas IT, OBDeleven

  Išmaniosios technologinės įrangos kūrėjas, rinkai pristatantis patogias automobilių diagnostikos sistemas.

  “Verslo centrą “Inovacijų 3″ pasirinkome dėl puikios geografinės padėties ir paslaugų paketo, kurį gauname kartu su šiuolaikiškai įrengtomis patalpomis. Kadangi mūsų įmonė ne tik kuria inovatyvų produktą, bet ir jį platina, mus labai džiugina galimybė bendradarbiauti su UPS kompanija ir užtikrinti greitą ir kokybišką produkto pristatymą savo klientams.”

 • ALKO

  Vokietijos kompanija, viena iš pirmaujančių pasaulyje, sodo įrangos, vėdinimo sistemų ir automobiliams skirtų gaminių sektoriuose.

  “Šį verslo centrą pasirinkome dėl patogaus susisiekimo ir lokacijos. Patogaus ir greito atvykimo iš Vilniaus oro uosto. Užtikrintai laisvų automobilių parkavimo vietų darbuotojams. Taip pat čia siūlomi ofisų išplanavimai ir plotai labai tinkami naujai besikuriančioms ne gamybos įmonėms.

Gaukite individualų pasiūlymą
man